У львівській школі зафіксовано випадок захворювання на менінгіт: школу відмовляються закривати

Сьогодні, 11 жовтня, до адміністрації “Варта1” звернулася анонімно мати дитини, яка вчититься в ЗСШ № 82, яка знаходиться на вул. Шафарика, 13. Жінка повідомила, що у їх школі зафіксовано випадок захворювання дитини на небезпечне захворювання — менінгіт.

Батьки у розпачі, тому, що адміністрація школи відмовляється закривати школу на карантин.

Як повідомили власні джерела “Варта1” в управлінні освіти, такий факт дійсно був. Зафіксовано випадок захворювання однієї дитини.

“Управлінням освіти був виданий наказ. Це серозний мінінгіт вірусного походження. Закрити ні клас, ні школу не можемо”, — розповіли джерелав управлінні.

У відомстві уточнили, що ця форма менінгіту не передається повітряно-крапельним шляхом, відповідно не може бути підставою до введення карантину в навчальний заклад.

ОНОВЛЕНО: Як запевнила у коментарі “Варта 1” директор ЗСШ 82, Тятяна Іванів загрози для дітей немає. Усі необхідні протиепідеміологічні заходи були проведені.

“Нас повідомили з лікарні, про те, що лежить дитина, з нашої школи з діагнозом “Менінгіт”, але з формою, яка не передається повітряно-крапельним шляхом. Того ж дня нами було повідомлено Відділ Освіти, Управління освіти згідно інструкцій. В інші установи – Департамент охорони здоров’я повідомляє безпосередньо лікарня.

Також у школі нами було проведено ряд заходів протиепідеміологічних заходів – дезинфікація приміщень, яке ми робимо систематично щодня, провітрювання класної кімнати, шкільний лікар проводить щодня огляд дітей, а також проводить профілактичні бесіди. Також можу запевнити, що дана форма менінгіту не передається  повітряно-крапельним шляхом. Відповідно загрози зараження інших дітей немає.” – запевнила директор школи.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!