У львівському аеропорті урочисто зустріли двохмільйонного пасажира у 2019 році (фото)

У п’ятницю, 22 листопада, Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького зустрів двомільйонного пасажира у 2019 році. Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Ювілейним пасажиром став чотиримісячний малюк. Соломон із батьками — громадянином Німеччини Самуілом та українкою Ілоною з міста Рівне — прилетіли до Львова на весілля друзів. Вони прибули рейсом “Берлін–Львів” авіакомпанії “Wizz Air”. Як подарунок маленькому пасажирові та його батькам авіаперевізники запропонували безкоштовні авіаквитки з турпакетами, а також бонуси від аеропорту «Львів».

«Цього року аеропорт сягнув своїх рекордних результатів і ми зустріли двомільйонного пасажира», — заявила директорка Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила ГалицькогоТетяна Романовська.

Привітав сім’ю голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

«Такі інфраструктурні об’єкти, як львівський аеропорт, грають надважливу роль, зміцнюючи економіку не лише Львівщини, а й України. Прибутки підприємства зростають з року в рік. А збільшення пасажиропотоку показує те, що зростає інтерес до Львівщини. Це є наслідком злагодженої роботи бізнесу, влади і наших громадян. Ми працюємо над розвитком туризму, зокрема й медичного. Також плануємо будівництвом й карго-терміналу», — наголосив Маркіян Мальський.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!