У львівському аеропорту вшанували пам’ять кіборгів (фото, відео)

Одразу три військових оркестри об’єднались, аби у Львівському аеропорту ім. Данила Галицького вшанувати пам’ять кіборгів, які 242 дні боронили Донецький аеропорт. Подібна акція відбулась у багатьох містах України. Про це повідомляє Західне територіальне управління Національної гвардії України.

Оркестри 2 Галицької бригади Національної гвардії України, Національної академії Сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного та 80 окремої десантно-штурмової бригади виконали два твори: «Таїна» та «Я молюся за силу любові».

Музикант оркестру Орест Залізняк участь у вшануванні вже бере втретє, і втретє саме у цьому аеропорту: «Мене переповнюють змішані почуття, вони одночасно і патріотичні і дуже сумні. Вже третій рік поспіль у ці дні ми збираємось військовими оркестрами, аби вшанувати людей, які пройшли через справжнє пекло. Саме завдяки їм ми тут і зараз почуваємо себе вільно, ходимо мирними українськими вулицями».

Нагадаємо, що бої за Донецький аеропорт тривали з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015. Після першого бою у травні в аеропорту не відбувалось значних сутичок, але з вересня 2014 розпочались важкі бої. Підтверджені дані щодо втрат українських військових за 242 дні оборони становлять 100 осіб. Число поранених оцінюють у 440 чоловік.

Відео: Телеканал “НТА” 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!