У Львівському ДБР повідомили про стан здоров’я нацгвардійців і розслідують кримінальне провадження за фактом отруєння

У Львівському теруправлінні ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом харчового отруєння службовців однієї з військових частин Нацгвардії України. Про це повідомила прес-служба ДБР.

Слідчі отримали інформацію про отруєння 57 осіб із числа службовців військової частини № 4114, розташованої в місті Львові. Після цього прибули в солдатську їдальню та провели огляд приміщення та продовольчих складів військової частини.

У ході розслідування були відібрані зразки продуктів харчування з кухні та проби біологічного походження від персоналу їдальні. Отриманий матеріал поки досліджують у лабораторії Держпродспоживслужби в Львівській області.

Остаточні висновки про те, що стало причиною харчових отруєнь можна буде зробити лише за результатами лабораторних досліджень.

Зараз стан здоров’я 57 військовослужбовців задовільний, усі вони перебувають під наглядом медиків.

Нагадаємо, 29 квітня, у медпункт військової частини 4114, що розташована на вулиці Стрийській, звернулося 27 військовослужбовців зі скаргами на погане самопочуття і ознаками розладу травлення. Наступного дня, для локалізації можливої ​​інфекції, у госпіталь відправили ще 30 військовослужбовців з подібними симптомами.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM