У львівському Парку Культури завтра встановлять диспетчерську вежу Донецького аеропорту

Завтра, 30 січня, на центральній алеї львівського Парку Культури встановлять копію Диспетчерської вежі Донецького аеропорту. Про це пише “Варта1 “, посилаючись на повідомлення Парку культури.

Копія вежі завдовжки матиме півтора метра. Її встановлять на честь пам’ятних днів оборони Донецького аеропорту. Споруду виготовив коваль Михайло Талама. Вона стане четвертим епізодом інсталяції “Календар війни”, яка присвячена подіям російсько-української війни та була встановлена ще в червні минулого року й регулярно змінюється.

Цього дня у Парку зберуться “кіборги” і їхні побратими, родини полеглих Героїв ДАПу і волонтери. Працівники Парку культури запрошують охочих  доєднатися до години спогадів і вшанувати подвиг воїнів Донецького аеропорту, який боронили 244 доби бійці різних підрозділів.

Після відкриття копії вежі, відвідувачів запрошують до Будинку воїна, що на вулиці Короленка, де відбудуться нагородження ветеранів і чинних військових. Як повідомили у Парку культури, також можна буде переглянути кінострічку про Героя України — кіборга Ігоря Зінича.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!