У львівському парку невідомі розлили ртуть (фото) ОНОВЛЕНО

Опубліковано 12 Квітня 2019 о 09:25

Територію демеркуризували. Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 11 квітня, о 13:56 год., на телефон «101» надійшла інформація про те, що у Львові на території парку Архангела Михаїла, на вул. Стрийській (біля автовокзалу «Львів»), знайдено пляшку, з якої на землю вилилась ртуть.

Площа зараження — приблизно 1 м кв. Працівники Сихівського РВ ГУ ДСНС у Львівській області провели обстеження території та виявили розлив приблизно 2600 г ртуті. Цю речовину зібрали і передали в управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР. Територію, де виявили речовину, демеркуризували.

Коментар прес-служби ГУ ДСНС Львівщини: працівник ДСНС ідентифікував речовину як ртуть, тож на місце було направлено відділення групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту ДСНС України.

Рятувальники зібрали ртуть з поверхні ґрунту і, разом з скляною ємністю, вилучили її та передали в управління НСтаЦЗН ЛМР на подальшу утилізацію у кількості 2610 грам.

Обставини події з’ясовують.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM