У львівської «Галичанки» відбулися зміни в тренерському штабі та складі команди (фото)

Опубліковано 3 Липня 2019 о 12:03

Сьогодні, 3 липня, гандболістки львівської «Галичанки» після відпустки повертаються до роботи. Головний тренер чемпіонок Тетяна Штефан розповіла про зміни у складі команди, нових гравців та представила другого тренера. Про це повідоми на офіційному сайті команди.

Фото: Валентини Пінчук

“Вирішили завершити ігрову кар’єру через сімейні обставини одні з наших лідерок – півсередня Ілона Гайкова та розігруюча Софія Давидянц. Лінійна Ірина Стельмах переходить у білоруський «Гомель».” – ділиться новиною Тетяна Штефан.

“Не гратимуть й крайні Діана Колодійчак та Тетяна Череп. Натомість приходять випускниці відділення гандболу Львівського училища фізичної культури 2002 р.н. – Марина Валієва, Катерина Козак, Діана Дмитришин, Ангеліна Овчаренко, яких ми вже підключали й минулого сезону, а також Яна Борисевич, Дарія Ляховенко і Вікторія Петрушко. З гандболісток 2003 р.н. беремо трьох учениць ЛУФК – Ірину Прокоп’як, яка дебютувала у «Галичанці» торік, і ще Христину Майкут та Олесю Дяченко. Також попередньо планується, що гратиме за нас досвідчена гандболістка ужгородських «Карпат» Анастасія Мелекесцева.” – доповнила тренер команди.

– А чи визначились вже з кандидатурою другого тренера команди?

– Так. До команди повертається Анжела Савченко.

– Як плануєте провести тренувальний процес у липні?

– З 3 до 5 липня тренуватимемось у Львові, а вже 6 липня вирушаємо у Скадовськ Херсонської області на навчально-тренувальний збір. Збір планується потужним та насиченим, з трьома тренуваннями щодня, який триватиме до 19 липня. На зборах будуть не всі гравці, оскільки левова частина команди у ті ж дні проходитиме підготовку у лавах юніорської та молодіжної збірних України.

Вже після зборів у Скадовську у повному складі продовжимо тренуватися у Львові та у серпні плануємо взяти участь у турнірі, на якому можна буде протестувати готовність гравців до нового сезону.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM