У Львівську інфекційну лікарню направили пасажирів автобуса з Неаполя

Опубліковано 27 Лютого 2020 о 14:47

Днями працівники Державної прикордонної служби під час температурного моніторигу осіб, які їдуть в Україну, зафіксували підвищену температуру в однієї з пасажирів автобуса, який їхав із Неаполя.

Про це сьогодні, 27 лютого, під час брифінгу повідомив начальник санітарно-епідемічного загону — головний державний санітарний лікар зони відповідальності підполковник медичної служби Ігор Куцяба, передає кореспондент “Ган-інфо”.

Після повторної перевірки, підвищену температуру виявили ще в тррьох пасажирів. Але за результатами обстеження у всіх чотирьох випадках висока температура була пов’язана з іншими захворюваннями.

«На кордоні виміряли температуру і в однієї з пасажирів автобуса, який їхав із Неаполя, вона була підвищена. Загалом в автобусі перебувало 25 осіб. Їх направили у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарні. Пд час повторного огляду ще у трьох пасажирів виявили підвищення температури. Однак обстеження показало, що у всіх чотирьох випадках підвищення температури було пов’язано з іншими захворюваннями», — сказав він.

Куцяба зазначив, що люди без проблем погодилися і поставилися з розумінням.

Також в.о. начальника відділу санітарної охорони територій Головного управління Держпродспоживслужби України у Львівській області Лілія Михайлів зазначила, що наразі прикордонники працюють у посиленому режимі. Вона також зауважила, що причин для паніки сьогодні немає.

«До цієї ситуації ми ставимося дуже серйозно. Варто розуміти, що у світі чотири із п’яти осіб, які захворіли на коронавірус мають легкий перебіг симптомів із тенденцією до видужання», — сказала вона.

За словами чиновниці, на кордоні проводять постійний температурний моніторинг, а прикордонники забезпечені засобами захисту.

«У разі відмови від температурного моніторингу прикордонники можуть не проводити паспортний контроль, адже вони мають убезпечити себе від можливої загрози здоров’ю», — сказала Лілія Михайлів.

Нагадаємо, міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька заявила, що МОЗ розбереться з медичними працівниками Винниківського госпіталю, які 19–20 лютого влаштували протест проти розміщення в медзакладі українців, евакуйованих із Китаю.

У четвер, 27 лютого, відбувся брифінг щодо актуальної інформації по темі коронавірусу (відео).

Напередодні в Італії з коронавірусом госпіталізували 26-річну українку.

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM