У львівських школах вчитимуть надавати домедичну допомогу

Опубліковано 12 Липня 2019 о 09:33

У четвер, 11 липня, депутати міськради, на засіданні сесії ЛМР, погодили освітню програму «Домедична допомога: компетентності для життя». Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Таке рішення підтримали 46 депутатів. Відтак, з метою розвитку практичних навичок і необхідних знань з першої домедичної допомоги у школах міста впровадять відповідну програму», — зазначають у відомстві.

Начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик зазначила: «У навчальному предметі «Основи здоров’я» є передбачені подібні теми, які стосуються охорони життя і здоров’я дітей, але в принципі вони не є практичними, тому ми опрацювали програму, яка пристосована до вікового сприйняття цього матеріалу дітьми. Вона буде проводитись впродовж певної кількості годин у класах від п’ятого до десятого, зважаючи на те, що діти різного віку можуть по різному сприймати інформацію».

«Це і те, як врятувати один одного, коли стався опік, що зробити, щоб не допустити порізів, забоїв, а також те, що стосується надання першої домедичної допомоги. Це власне і є для учнів старших класів. Окрім того, згідно з програмою, передбачено придбання спеціальних тренажерів для того, аби учні шкіл могли навчитись робити штучне дихання та вміли врятувати життя дитині», — поінформувала також Зоряна Довганик.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM