У Львові бельгійські лікарі тиждень проводитимуть безкоштовні мікрохірургічні операції на вусі у дітей

Бельгійські лікарі — професорка, отохірург Монік Декат та лікар-аудіолог Даніель Ромоло де Сіаті протягом тижня проводитимуть безкоштовні операції та консультації у міській дитячій клінічній лікарні. З ними зустрівся міський голова Львова Андрій Садовий. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Лікарі перебуватимуть у Львові до 9 вересня та нададуть безкоштовну медичну допомогу і проведуть мікроотохірургічні втручання для маленьких пацієнтів з повною глухотою, кондуктивною втратою слуху, вродженими вадами слуху, хронічними захворюваннями вух, що вимагають оперативного лікування для відновлення слуху.

Також запрошені спеціалісти нададуть безкоштовні консультації усім охочим, в тому числі, тим дітям, які не вимагають оперативного лікування, проте можливі інші аудіологічні рішення для покращення якості їх життя.

«До нас приїхала команда лікарів із всесвітньо відомої “Saint-Luc University Hospital” у Брюсселі (Бельгія) — професорка, отохірург Монік Декат та лікар–аудіолог Даніель Ромоло де Сіаті. До їх приїзду ми проконсультували понад 100 дітей зі всієї України із вадами слуху, хронічними захворюваннями середнього вуха, та 14 дітей відібрали для оперативного втручання за участю наших колег, професорів із Бельгії», — розповіла керівник проекту, лікар-отоларинголог дитячої лікарні на вул. П. Орлика Мар’яна Черкес.

З її слів, це унікальна можливість для наших дітей бути консультованими та прооперованими в Україні, а не за кордоном.

«Ми надзвичайно втішені, що у наших дітей є можливість отримувати висококваліфіковану медичну допомогу саме в Україні. Завдяки нашим бельгійським колегам ми запускаємо великий процес вдосконалення в дитячій отохірургії Львова», — додала лікарка.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!