У Львові бійці 24-ї та 80-ї бригади зійдуться у турнірі з футзалу “Братство Покрови”

Завтра, 9 жовтня, у Львові відбудеться турнір з футзалу “Братство Покрови”. Це бій поміж командами 24-тої Королівської бригади та 80-тої десантно-штурмової бригади. Бійці гратимуть на найкращому футзальному полі в палаці спорту “Галичина”. Про це повідомила журналістка Світлана Хитрова.

Початок об 11.00 год. Вхід вільний.

Вперше у турнірі, окрім традиційно 4-х команд учасниць, до гри долучаються ще дві команди — вертолітники 16-ї окремої авіаціної бригади “Броди” і повітряного командування “Захід”. І футзальна команда одного із цих військових формувань — переможці турніру з футзалу України.

Турнір з футзалу “Братство Покрови” започаткований профспілковою організацією “Львівгазвидобування”, підтриманий Інформаційним агенством Міністерства оборони України і цьогоріч — Львівською обласною радою.

Проводиться з нагоди Дня Захисника уже втретє.

Участь беруть команди:
— 24-ї окремої механізованої бригади ім. короля Данила Сухопутних військ України;
— 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України;
— військово-медичного клінічного центру Західного регіону;
— газопромислового управління “Львівгазвидобування”;
— 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди” сухопутних військ України;
— повітряного командування “Захід”.

Участь у святі візьмуть танцювальні колективи Львівського будинку офіцерів, спотрсменки Львівського державного університету фізичної культури.

Зал для змагання навмисно обирали такий, аби усі охочі могли в зручних умовах подивитися хороший футбол і взяти участь у справжньому спортивному святі для бійців, які повернулися додому на ротацію.
Отож — “Братство Покрови”.

Свято пройде за адресою вул. Керченська, 8.

Сьогодні, 8 жовтня, у холі газопромислового управління “Львівгазвидобування” представники команд провели урочисте жеребкування майбутньої гри.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!