У Львові буде парк пам’яті загиблих у війні на Сході України Героїв

 

У Львові створять живий парк пам’яті загиблих у війні на Сході України Героїв. Про це повідмляє пресслужба ЛМР.

Управління екології та природних ресурсів встановлює для цього відповідну локацію.

«Коли ми з Оленою Пасевич мали останню розмову, то її частина була присвячена відповідній ідеї такого скверу. Я одразу дав доручення управлінню екології, аби знайшли відповідну локацію, і зробимо це красиво і чинно. Я думаю, це важливий момент», — прокоментував мер Львова Андрій Садовий.

 

26 березня цього року померла депутатка ЛМР Олена Пасевич, її чоловік Іван Пасевич загинув 16 серпня 2014 р. на Луганщині, накривши своїм тілом двох побратимів.

У березні 2020 року, львівські депутати закликали створити Парк Пам’яті за загиблими Героями України. Парк Пам’яті — висаджені родинами загиблих дерева, що символізуватимуть новітніх героїв України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок.

У 2020 році депутати ЛМР Олена Пасевич, ​​​​​​​​​Ольга Посипанко, ​​​​​​​​​Ігор Вань, Уляна Пак, Ігор Зінкевич просили мера Львова Андрія Садового надати доручення щодо створення Парку Пам’яті за загиблими героями України на території Залізничного району.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!