У Львові через ДТП змінили напрям кілька трамвайних маршрутів (ФОТО)

У зв’язку із складною дорожньо-транспортною ситуацією, сьогодні зранку трамвайний маршрут №8 курсує за дещо зміненим рухом.

Так у напрямку Сихова, поблизу зупинки «Угорська» зупинилися трамваї маршруту №8. Затор розтягнувся впродовж Сихівського моста.

Фото: Varta 1

Трамваї, які їдуть із центру – розвертаються на кільці на вулиці Угорській та їдуть назад. Про це повідомляє кореспонденту Varta 1, депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

Як повідомили згодом у прес-службі Львівської міської ради, проблемою стало оформлення  кількох ДТП.

Фото: Varta 1

«Затримка у русі трапилася сьогодні о 8:30 через ДТП трамвая з автомобілем на перетині пр. Червоної Калини та вул. Угорської. Оформлення події тривало впродовж 40 хвилин, а згодом о 09,40 трапилася ще одна ДТП за участю двох автомобілів на перетині вул. Саксаганського – вул. Івана Франка.

У зв’язку із цим, трамваї 8-го маршруту курсують до Академії Мистецтв. Трамвайний маршрут № 1 курсує за рухом маршруту № 9, а трамвайний маршрут № 3 тимчасово курсує по вул. Городоцькій у напрямку пл. Двірцевої. Прогнозований час усунення перешкоди у русі громадського електротранспорту – 50 хв», – повідомив Іван Бондар, речник ЛКП «Львівелектротранс».

Фото: Varta 1

Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» перепрошує пасажирів за тимчасові незручності та сподівається на розуміння.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!