У Львові чоловік незаконно продавав квитки на електротранспорт

Сьогодні, 1 грудня, на зупинці Старий Ринок, працівники відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» виявили незаконний продаж квитків на проїзд у львівському електротранспорті. Про це інформують у пресслужбі підприємства.

Як повідомили у відділі контролю, вилучено всього 71 квиток. На своє виправдання порушник сказав, що продає квитки на зупинці, бо він підприємець, і працює на «Львівелектротранс».

У відділі кадрів ЛКП «Львівелектротранс» інформацію заперечили, вказана особа, жодним чином не пов’язана з підприємством, не перебуває у трудових відносинах як фізична особа та немає договорів, як ФОП. Відтак, порушника було доставлено у Галицький ВП для з’ясування обставин, де на нього був складений протокол про несанкціоновану торгівлю.

Читайте також:   У Львові демонтовують та відправлять на утилізацію головну ялинку міста (фото)

Враховуючи вищезазначену ситуацію, просимо громадян у подібних випадках, продажу квитків невідомою особою, повідомляти поліцію за номером “102” або підприємство за номером «Гарячої» лінії 0-800-300-055.

Нагадаємо, перелік пунктів продажу, де можна придбати квитки та картки для проїзду у трамваї або тролейбусі знаходиться за посиланням.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!