У Львові чоловік скинув порнографічне фото своєї співмешканки у чат ОСББ

Сихівський районний суд Львова виніс вирок львів’янину, який розповсюдив порнографічні фотографії своєї колишньої співмешканки у чаті ОСББ в “Viber”. У судовому засіданні чоловік у скоєному злочині визнав повністю, зазначив, що на такий вчинок наважився після сварки.

Як повідомляє «Варта1», у рішенні Сихівського суду Львова зазначається, що  випадок стався 9 квітня 2021 року. Чоловік використовуючи власний мобільний телефон “iPhone 11” надіслав через месенджер «Viber» в закриту групу «ОСББ «Біля парку», в якій знаходилось 183 користувачі, раніше завантажені на свій телефон із сервісу зберігання даних iCloud, який належить колишній співмешканці, зображення останньої, серед яких згідно з висновком мистецтвознавчої експертизи є зображенням порнографічного характеру, чим здійснив розповсюдження зображень порнографічного характеру.

У судовому засіданні обвинувачений вину у скоєному злочині визнав повністю, зазначив, що він проживав разом з потерпілою. У квітні 2021 року в них виникла сварка, після якої він був дуже ображений на колишню співмешканку   та вирішив розповсюдити в групі ОСББ «Біля парку» зображення порнографічного характеру з потерпілою.

Сух ухвалив визнати винуватим чоловіка у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 301 КК України та призначити йому покарання у виді штрафу у розмірі 1000 (одна тисяча) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 (сімнадцять тисяч) гривень.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!