У Львові демонтували самобуд біля ODEONу (фото)

Опубліковано 30 Липня 2020 о 17:23

Комунальники демонтували самобуд біля “ODEONу”. Попри перешкоджання представників клубу, вчора техніка заїхала на територію та демонтувала майданчик і фундамент.

«Ще в травні, під час виїзду робочої групи за цією адресою, були зафіксовані будівельні роботи, які провадились без належних дозвільних документів. Тоді незаконні дії було зафіксовано, а відповідне звернення розслідувати цей та подібні випадки скеровано в правоохоронні органи.

На якийсь час будівництво було призупинено, але вже через декілька тижнів його відновили: на ділянці почали заливати фундамент.

Коли представники Франківської районної адміністрації спробували впорядкувати територію й привести її до попереднього стану, їм на перешкоді став адвокат забудовника, який просто кидався під ківш екскаватора”, — повідомили у департаменті містобудування.

Демонтаж самобуду біля «Одеону» – #done!На виконання рішення виконкому триває демонтаж самовільно облаштованого…

Posted by Львів. Містобудування on Wednesday, July 29, 2020

Нагадаємо, 20 липня, на засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення щодо звільнення території на вул. Науковій, 7 (біля нічного клубу “ODEON”) від самовільно влаштованого фундаменту та бетонного майданчика.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM