У Львові Денис Шмигаль провів термінову нараду щодо коронавірусу в області

Опубліковано 6 Червня 2020 о 15:00

Сьогодні, у Львові прем’єр-міністр України провів термінову нараду з приводу врегулювання ситуації, що склалась в області через пандемію коронавірусної інфекції. Про це інформує пресслужба ЛОДА.

«За статистикою останніх днів Львівщина стала своєрідним антирекордсменом. Спалаху не спостерігається, але кількість інфікованих рівномірно зростає. Джерелом зростання стало місто Львів. Через збільшення кількості інцидентів Львівська область обігнала Чернівецьку. Крім цього, утворилась черга на ПЛР тестування. Щоб не допустити реального спалаху, необхідно діяти швидко та консолідовано», —  повідомив під час наради Денис Шмигаль.

Президент Володимир Зеленський тримає ситуації в регіоні на своєму особистому контролі.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький ознайомив голову Уряду із актуальною інформацією перебігу боротьби із Covid-19 та найбільш гострими питаннями, що постали в регіоні.

«Приріст захворювання в області змушує ухвалювати непопулярні рішення, однак життя людей попри все для нас – в пріоритеті. Ми спільно із обласною радою доклали максимум зусиль, щоб забезпечити наші медичні заклади усіма необхідними засобами та матеріалами, тож у цьому сегменті ситуація не викликає занепокоєння. Досить гостро останнім часом постало питання внутрішньообласних перевезень, адже економіка потребує відновлення транспортних сполучень. Однак, ми свідомі того, що рівень захворюваності буде падати лише при дотриманні карантину самими мешканцями області», — зазначив голова ЛОДА.

Заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак також взяла участь у нараді.

«Ми очікували спалаху на Львівщині на початку епідемії в силу її географічного розташування та інших особливостей. Але тоді регіон спрацював ідеально. До цього показника долучились як фахово підготовлена медична система, так і свідомість самих жителів області, які ретельно дотримувались карантину. Прогнозуємо, що Львівщина ще не пройшла піку захворюваності, тому мусимо в короткі терміни задіяти усі можливі важелі впливу на ситуацію», — акцентувала заступник міністра.

Під час наради із прем’єр-міністром по ситуації в розрізі кожної лікарні, що працює з COVID-19 доповіли головні лікарі медзакладів.

Денис Шмигаль доручив розглянути можливість запуску пулінг-тестування, що дозволить одночасно тестувати 5 зразків відібраного матеріалу. Подібну схему планують розпочати на базі лабораторій, що задіяні до процесу тестувань.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM