У Львові діятиме підрозділ медицини катастроф в центрі міста

У четвер, 12 грудня, депутати підтримали ініціативу створити підрозділ медицини катастроф у центрі міста. Про це заявив ініціатор створення такої підстанції, очільник “Варта1” Ігор Зінкевич.

Такий підрозділ потрібен, оскільки в центральній частині міста, де відбуваються постійні масові заходи і низька проїздна здатність автомобілів, зокрема карети швидеої допомоги, дуже важливо, щоб були люди які можуть надати допомогу швидко. Ініціатива виникла після трагедії, що сталася минулого року на Різдвяному ярмарку.

“Цю ініціативу я пробую впровадити після трагедії, яка сталася на ярмарку.  Спільно з заступником мера Андрієм Москаленко напрацювали місце для паркування і приміщеня на вулиці Руській 20. Сьогодні, нажаль майже рік це все тягнеться по створенні такої підстанції, але маємо перший результат — 12 грудня депутати підтримали надання комунальному некомерційному підприємству Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичноі допомоги та медицини катастроф» в оренду нежитлових приміщень на вул. Руській 20″, —повідомив депутат.

У подальшому це приміщеня буде облаштоване для надання невідкладної медичноі допомоги і що основне швидше добирання до місця пригоди в центральній частині міста Львова, так як з приміщенням буде виділено два місця паркування автомобілям швидких, саме ж приміщеня планується облаштувати для першої невідкладної медичної допомоги.

“Основне це життя людей і завжди залежить від швидкості прибуття медиків на місце пригоди і надання професійної допомоги”, — додав депутат.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!