У Львові діятимуть два пункти обігріву для бездомних осіб

Один із пунктів традиційно функціонує у Львівському центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб на вул. Кирилівській, 3а. Також, пункт обігріву діятиме у приміщенні БО «Регіональний центр соціальної адаптації» на вул. Личаківській, 56. Про це інформує пресслужба ЛМР.

У Центрі обліку та нічного перебування пункт обігріву функціонує щоденно з 09:00 до 20:00 год. (з 20:00 до 09:00 год. для бездомних осіб діє відділення нічного перебування). А пункт обігріву на вул. Личаківській, 56 діятиме в робочі дні з 09:00 до 18:00 год. й за умови зниження температури повітря до мінус 10 °C.

Читайте також:   На Буковині у ДТП загинув водій автомобіля

«Пункт обігріву у приміщенні Центру обліку буде забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування. Також, за потреби, бездомні люди зможуть скористатися санітарно-гігієнічними послугами та отримати комплект одягу. Працівники, які чергуватимуть у пункті обігріву, взаємодіятимуть з екстреними службами міста. За потреби, до роботи пункту обігріву залучатимуть волонтерів», — розповів керівник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Працівники Центру обліку інформують усіх безпритульних осіб, які звертаються в установу, про те, що діятимуть пункти обігріву, також про роботу Центру інформують під час соціального патрулювання.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!