У Львові до школи не пустили міністра освіти Лілію Гриневич

Опубліковано 21 Червня 2019 о 12:45

Міністра освіти і науки Лілію Гриневич не пустили у приміщення школи № 7 у Львові. Про це повідомила сама пані Міністр, на своїй сторінці у “Facebook”.

“Мене як Міністра освіти і науки вперше чиновниця від освіти міста Львова не пустила у школу поговорити з тренерами Нової української школи та перевірити впровадження реформи”, — йдеться у дописі.

Чиновниця з управління освіти міста вимагала написати листа та отримати дозвіл міського голови.

“Я три роки постійно у відрядженнях, намагаючись згуртувати спільноти вчителів, директорів, тренерів НУШ навколо реформи, бо ми всі співвідповідальні за успіх і продовження НУШ. Як ці зустрічі проходять — подивіться “Facebook” Міністерство освіти і науки України, там є відповідні онлайн-трансляції. З кожного міста і школи я привожу в МОН зауваження до запровадження реформи — щодо навчання вчителів, якості закупленого обладнання, методичної підтримки шкіл. Потім ми з цим працюємо для корекції процесів. Але політичній доцільності байдуже на реформи. Особливо неприємно те, що це школа, в якій я була вчителем біології. Я все одно зустрінусь із педагогами. Вони самі прийдуть на зустріч на іншому майданчику, хоча з огляду на логістику візиту це буде не зручно”, — сказано у дописі.

У прес-службі Львівської міської ради стверджують, що не чинили перешкод міністру освіти і науки Лілії Гриневич провести зустріч в одній зі шкіл міста.

«Жодної інформації до міста щодо зустрічі міністра освіти і науки України з вчителями не надходило. Натомість, відбулась комунікація директора департаменту освіти Львівської ОДА з керівником навчального закладу, йшла мова про певну політичну агітацію, оскільки на зустрічі мав бути присутній один з кандидатів у депутати. Ми вважаємо за недопустиме проводити політичну агітацію у навчальних закладах міста», — повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради. У прес-службі міськради також наголосили, що організація офіційних робочих поїздок міністра освіти та науки належить до компетенції департаменту освіти і науки Львівської ОДА. «Львівська міська рада не розуміє позиції департаменту освіти і науки Львівської ОДА, який в цьому питанні проігнорував місто», — йдеться у коментарі.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM