У Львові долучилися до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм (фото, відео)

Опубліковано 2 Квітня 2019 о 11:33

У вівторок, 2 квітня, львів’ян кличуть до Скверу “На валах”, що  біля ЛОДА (вул. Винниченка, 16), аби долучитись до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм.

У програмі заходу:
— фотовиставки “Вишита синіми нитками” та “Рідні душі”;
— виступ капели бандуристок “Дзвінга”;
— виступ танцювального колективу “Art Age”;
— спілкування і знайомство з дітьми з аутизмом  #ПрийдиПознайомся.

“Ми запрошуємо вас долучитися до важливої соціальної мети поширення інформації про аутизм, розповісти про дітей з аутизмом хоча б одній людині. Щоб якомога більше людей дізналися про аутизм і цих особливих, загадкових, щирих, добрих дітей, дітей з аутизмом, які є частинкою нашої великої і дружньої сім’ї — України. Одягніть одяг синього чи блакитного кольору. Діліться своїми історіями, думками, особливими знайомствами, фотографіями у соцмережах з хештегами #львівублакитному2019 #аутизм #2квітня #autism #ilovesomeonewithautism”, — зазначають організатори.

У багатьох містах України та світу пройдуть інформаційні та соціальні акції, флешмоби на підтримку дітей та дорослих з аутизмом.
Львів вже декілька років поспіль активно долучається до міжнародного руху. І цього року Львів знову одягнеться в блакитне. (Весь спектр синього кольору — від світло-блакитного до насиченого синього — було обрано міжнародними організаціями, щоб показати, наскільки багато абсолютно різних людей живе з цією особливістю).

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM