У Львові горіла обласна клінічна лікарня (фото, відео) ОНОВЛЕНО

На даху одного з корпусів Львівського Національного медичного університету ім. Данила Галицького спалахнула пожежа. Як повідомляє керівник ГО “Варта 1” Ігор Зінкевич, з посиланням на фотодані учасника спільноти Yuriy Kuz’minov, подія трапилася сьогодні, 21 листопада, близько 11:30 год. За словами очевидців, займання виникло на горищі приміщення, що знаходиться на вулиці Чернігівській, 7.

Відомо, що за цією адресою розташована обласна клінічна лікарня (кафедра хірургії ЛНМУ). На місці працює власний кореспондент ГО “Варта 1” Володимир Садовий. За його словами, на даний момент є два периметри: 80 на 40 та 40 на 20 — площа загоряння. Усіх осіб, що знаходилися на третьому поверсі будинку, вивели на вулицю. Над евакуацією людей працює 6 бригад рятувальників, над локалізацією та ліквідацією пожежі — 3 бригади ДСНС. Також, задіяно 2 бригади з комунікації.

За інформацією від Володимира Садового — пожежу локалізовано і ліквідовано. На місці події присутні представники Львівобленерго та Львівгаз. Обставини займання з’ясовуються.

Фото “Varta 1”

Уточнення від прес-служби ДСНС Львівщини: 

21 листопада, о 11:27 год., до рятувальників надійшло повідомлення про те, що у Львові, на вул. Чернігівська, 7, відбулося загорання на даху Львівської обласної клінічної лікарні.

Складність пожежі полягає у щільній задимленості на горищі будівлі. Полум’я поширюється міжпокрівельними пустотами. Рятувальники працюють в апаратах захисту органів дихання.

На місці пожежі, за підвищеним номером виклику № 3, працює 81 рятувальник та 17 одиниць спецтехніки.
Рятувальники евакуювали із 3-го поверху лікарні 153 пацієнтів, з 2-го поверху вогнеборці вивели ще 66 людей, з 1-го — 57 людей. Окрім цього, рятувальники евакуювали 55 працівників та 150 відвідувачів. 
Загалом, із лікарні евакуювали 481 людину. 
О 13:10 год. пожежу локалізовано.

Зараз, проводяться роботи з ліквідації пожежі. Інформація уточнюватиметься.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!