У Львові готуються демонтувати незаконно встановлену “церкву” (ФОТО)

Проєкт рішення “Про відновлення благоустрою території біля будинку на вулиці Малоголосківській, 30” включений у порядок денний виконкому Львівської міськради, що запланований на п’ятницю, 22 жовтня, пише “Еспресо.Захід“.

Ініціатори її спорудження можуть самостійно забрати церквовагончик, або це зроблять зусиллями виконавчих органів міської ради та Шевченківської райадміністрації

У документу йдеться про те, щоб демонтувати тимчасову споруду релігійної громади Львівської Єпархії Української православної церкви (Православної церкви України) біля будинку на вул. Малоголосківській, 30 та відновити благоустрій цієї території.

Попередньо власнику споруди дають можливість у дводенний термін самому здійснити її демонтаж. Якщо ж він цього не зробить, то закликають не чинити перешкод у цьому.

У разі, якщо він не зробить цього, уповноваженою особою на виконання демонтажу визначені комунальне підприємство “Адміністративно-технічне управління” спільно з Шевченківською районною адміністрацією. Вони мають здійснити його протягом 30 календарних днів. Про демонтаж власника споруди мають повідомити у термін, до 14 днів.

Місцем тимчасового зберігання елементів споруди та іншого майна визначено територію за адресою Пластова, 125. Після демонтажу споруди на її місці мають провести благоустрій, відповідальним за який визначено Шевченківську адміністрацію.

Громадський порядок під час проведення робіт з демонтажу забезпечуватиме Муніципальна варта та патрульна поліція.

Також у документі зазначено, що підставою для такого рішення стали: листи Шевченківської районної адміністрації від 12.08.2021, виконавчого комітету Львівської міської ради від 22.09.2021, управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування від 01.10.2021, Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю від 13.10.2021.

Насправді ж історія питання та боротьби за його вирішення є значно глибшою і цей проєкт рішення виконкому є лише вершиною айсбергу.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!