У Львові група ромів побила ветеранку російсько-української війни (фото)

У понеділок, 20 липня, Жіночий ветеранський рух звернувся до Львівської поліції та Державного бюро розслідувань з вимогою справедливого та неупередженого розслідування нападу на жінку банди ромів біля Привокзального ринку. Відповідне звернення опублікували на сторінці руху у “Facebook”.

“Особа, яка вчинила злочин, повинна бути покараною! Звертаємось до Національна поліція України відкрито й чесно розслідувати злочин, у результаті якого тілесні ушкодження отримала ветеранка російсько-української війни Ірина. Ірина не залишилась осторонь, коли у Львові група представниць ромської нацменшини, яка проживає на території України, намагалась пограбувати жінку. Натомість ці “шановні” побили ветеранку. Жоден перехожий не втрутився, коли група представниць ромської нацменшини здійснювала напад. Національна поліція України, чекаємо результатів розслідування і покарання винних осіб”, — йдеться у повідомленні.

Також зазначено, що жіночий ветеранський рух не дискримінує жодні права нацменшин, але за злочин вимагають у правоохоронних органів та реагування на випадки злочину відповідно до посадових обов’язків та закону.

Нагадаємо, ввечері 19 липня, у спільноті “Л.О. В. Ц. І.” Iryna Komandor опублікувала пост:

“Сьогодні біля привокзального ринку побачила як оця на зупинці міського транспорту спробувала пограбувати жіночку. Я втрутилась, підняла ґвалт.

Циганча переключилась на мене, весь арсенал їх убогого лексикону, мат, пльовки в обличчя, оточили, та почали кидатись з кулаками.

Я звичайно ж не з лякливих, та відбитись можу. Але потім ота молода, що в рожевих штанях підійшла ближче, та замахнулась в мою сторону сумкою з тканини. Я не звернула на це уваги, бо сумка була з вигляду пуста, знате така екоторба, що за продуктами ходять.

Читайте також:   На Львівщині відкрили нову соціальну піцерію (фото)

Але!! Ці хитрі кладуть в ту торбинку гарний такий камінець, це я вже зрозуміла, коли мені потекла кров по обличчю.

Поки в мене довго й нудно черговий з “102” розпитувала про мій день народження, прописку та інші особисті дані, в дурки повтікали. Звичайно ж всі, хто був на зупинці “відморозились”, навіть потерпіла. Поліція приїхала, я показала їм ці фото, поїхали типу шукати.

Хто побачить цих красунь в місті, передавайте їм від мене вітання. Але будьте обережні, щоб вам пустою сумкою не зацідили в лоба!!

Хочу під кінець зауважити, що це вже не ті крадії, що були ще поза того року, які просились їх відпустити, плакали більше не будуть.

Циганва вкрай знахабніла, вони впевнені в безкарності, тому нападають!! А нам залишається оборонятись та захищатись!

Добре, що в нас хоч на коліна не змушують вставати перед нацменшинами, як в Штатах!!” — написала пост жінка, який згодом видалив “Facebook”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!