У Львові "Карпати" розгромили черкаський "Дніпро" (фото)

257117464-145269001172183-5409075710741524653-n

Львівські «Карпати» у першому домашньому матчі другого кола на стадіоні «Україна» приймали черкаський «Дніпро».  Про це інформує ФК «Карпати».

Карпатівці контролювати гру та створювали моменти. Кожанов увірвався на швидкості у воротарський майданчик і відправив м’яч у сітку воріт — 1:0!

Наприкінці першого тайму дніпряни зрівняли рахунок. Анатолій Клюс пройшов по правому фланзі і віддав передачу на Олега Коса, який випередив захисників «Карпат» і пробив повз Івана Сілецького — 1:1.

«Дніпро» оборонявся практично всією командою, відтак карпатівцям важко було знаходити вільні зони попереду. Та все ж на 69-ій хвилині матчу «леви» досягли свого і вийшли вперед. Після подачі з кутового м’яч у власні ворота зрізав гравець суперника Павло Шостка — 2:1.

Вже через три хвилини «зелено-білі» знову відзначилися. Денис Галенков прострілив з правого флангу, а Амбросій Чачуа завдав елегантного удару по воротах «Дніпра» — 3:1. Під завісу поєдинку «леви» забили ще двічі. Спочатку розкішно виконав штрафний удар Андрій Ткачук — так рахунок став 4:1. А згодом Гуменюк реалізував вихід віч-на-віч після передачі Олександра Єрмаченка і встановив фінальний результат 5:1.

Карпатівці перемагають свого суперника, здобувають 11-ту перемогу поспіль і продовжують очолювати турнірну таблицю групи «А».

varta1.com.ua: Новини