У Львові курсант ЛДУБЖД врятував життя чоловіку

Курсант Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Назарій Цісарук, перебуваючи у добовому звільненні, 8 лютого 2020 року, у 14:20 год., повертаючись від стоматолога додому, піднімався сходами та на сходовій клітині, між 2–3 поверхом, зустрів чоловіка похилого віку Ігоря Дегтяренка, який був блідим та через деккілька секунд почав падати. Про це повідмоляє ЛДУБЖД.

Чоловік втратив свідомість, рядовий служби цивільного захисту Назарій Цісарук, спіймавши його під руку, поклав на свою куртку та викликав швидку, відчинив вікно для провітрювання. Через декілька хвилин, Назарій почав помічати, що його шкіра побіліла, взявшись міряти пульс помітив що його не було, серце теж не билося.

Провівши непрямий масаж серця, серце почало битись. Після приїзду швидкої медичної допомоги, він допоміг лікарям винести його. Зараз Ігор Дегтяренко знаходитья в лікарні.

“Своїм героїчним вчинком, курсант ЛДУБЖД, показав свою відвагу, уміння швидко реагувати на НС та вкрай важливі навики – надавати домедичну допомогу. Ці знання курсанти здобувають навчаючись у ЛДУБЖД, та вкотре доводять актуальність їх у повсякденному житті”, — повідмоляють у ЛДУБЖД.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!