У Львові ЛКП “ЛЕВ” безкоштовно прочіпує 5 тисяч домашніх собак

Під час Міжнародної конференції з питань добробуту тварин 9 жовтня українські представники “Animal-id.net UA” та британський фонд “Dogs Trust Worldwide”, підписали меморандум про пільгове чіпування тварин для ЛКП «Лев». Раніше, 2017 року, ЛКП «Лев» вже отримувало безкоштовні чіпи для собак від того ж самого фонду, пише пресслужба ЛМР.

Чіпувати свого домашнього улюбленця можна як і в ЛКП «Лев», так і в приватних ветеринарних клініках.

Після того, як ЛКП «Лев» отримає чіпи від британського фонду, ідентифікувати тварину можна буде безкоштовно.

«Те, що ЛКП „Лев“ вдруге отримало грант на безкоштовне чіпування господарських собак — знакова подія не лише для підприємства, але і для міста в цілому. Ми бачимо, що, завдяки збільшенню кількості ідентифікованих тварин, зростає відчуття відповідальності в господарів. Власники собак менше відпускають домашніх улюбленців на самовигул — кількість тварин на самовигулі у 2016 році становила 31 %, а у 2018 скоротилась до 7 %. Також у Львові зменшується чисельність безхатніх собак — з 605 тварин у 2016 році до 405 у 2018 році», — розповіла директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Нагадаємо, у 2016 році у місті запровадили обов’язкову реєстрацію тварин.

Кожна собака має бути записаною у Єдиній реєстраційній базі господарських тварин міста Львова і носити жетон з індивідуальним номером.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!