У Львові медики пересадили серце і дві нирки (фото)

Сьогодні, 21 листопада, вночі у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова було пересаджено серце і дві нирки. Про це повідомив гендиректор Львівської клінічної лікарні швидкої меддопомоги Олег Самчук.

Донором став молодий чоловік, 28 років, який помер внаслідок інсульту. Медики тиждень боролися за нього, але, його мозок помер. Після того, як консиліум лікарів це підтвердив, рідні погодилися на донорство.

Мама, сестра і вагітна їхнім первістком дружина, яка першою без зайвих розмов погодилася підписати документи. Дружині було важливо, щоб серце її покійного чоловіка продовжило битися.

Серце отримав 36-річний мешканець Костянтинівки, батько двох дітей. Власне серце у нього було збільшене в чотири рази, внаслідок перенесеного у дитинстві грипу з ускладненням.

Читайте також:   ФСБ заявляє про перестрілку на кордоні з Україною, є загиблий

Операція тривала від опівночі до сьомої ранку. Зараз пацієнт уже у відділенні інтенсивної терапії.

Одну нирку отримав 51-річний львів’янин, який десять років мав хронічну хворобу нирок і останні два був на діалізі, іншукиянин, якому у 2012 року уже пересаджували нирку в Білорусі, але вона втратила свої функції і від березня він був на замісній нирковій терапії.

Обидві операції минули добре, нирки працюють.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!