У Львові мрія діток порозкошувати у депутатських кріслах втілиться в реальність

Вже 20 листопада у Львові відбудеться «Великий день маленьких громадян». У цей день діти зможуть відчути себе міським головою, його заступником, або начальником одного з управлінь Львівської міської ради. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради, попередньо зсилаючись на дані управління «Служба у справах дітей» ЛМР.

Для того, аби втілити в життя мрію, діткам необхідно написати мотиваційний лист на тему «Майбутнє Львова 2025: моя дитяча мрія» і надіслати його на електронну адресу Дитячої дорадчої ради при Львівській міській раді: [email protected]. Також просять вказати більш детальну інформацію про себе, щоб з переможцями мали змогу зв’язатися організатори заходу.

Кращі листи відберуть члени Дитячої дорадчої ради до 11 листопада. А вже 13 листопада, на “Facebook”-сторінці Дитячої дорадчої ради (https://www.facebook.com/lvivchildrencouncil/), вітатимуть переможців конкурсу.

«Впродовж усього дня, на дітей чекає цікава діяльність: зустріч із міським головою, обговорення важливих питань щодо життя міста, виїзди з посадовими особами в цікаві місця Львова, а також — круглі столи, робочі зустрічі з послами, бізнес-партнерами, мешканцями. Увечері на всіх охочих чекає цікавий захід „Історія успіху“ незвичайного формату, на якому діти поділяться із дорослими своїми досягненнями», — додають організатори.

Організаторами заходу виступають вищезазначена Дитяча дорадча рада при Львівській міській раді, також КУ “Інститут міста”, КУ “Молодвіж.Центр.Львів”, управління «Служба у справах дітей» та інші підрозділи Львівської міської ради.

Вхід на захід безкоштовний.

Нагадаємо, подія приурочена 30-тій річниці  Конвенції ООН про права дитини.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!