У Львові на кільцевій дорозі частково змінять організацію дорожнього руху (ФОТО, СХЕМА)

Опубліковано 15 Травня 2019 о 18:08

У Службі автомобільних доріг у Львівській області заплановано чимало робіт на 2019 рік, для забезпечення безпечного та комфортного проїзду автомобільними дорогами загального користування державного значення. Про це повідомляє прес-служба “Укравтодору”.

Цього року зміни торкнуться кільцевої дороги Львова, зокрема, влаштування транспортних розв’язок типу “кільце”, поширення проїзної частини та влаштування з’їздів на двох транспортних розв’язках.

“Кільцева автомобільна дорога м. Львова (Західний обхід м. Львова та М-06 “Київ–Чоп”) — одна з найбільш завантажених автомобільних доріг у Львівській області. Щодоби по ній курсують більше 20 тисяч транспортних засобів. Для належної організації дорожнього руху транспортного потоку на об’їзній дорозі міста у попередні роки влаштовано 9 світлофорних об’єктів. На сьогоднішній день таке вирішення проблеми не є дієвим, оскільки інтенсивність руху транспорту з кожним роком значно зростає, а пропускна здатність дороги, відповідно, зменшується. Крім цього, тут курсує значна кількість великовагових та великогабаритних транспортних засобів, що суттєво впливає на завантаженість дороги. З ініціативи начальника Служби автодоріг Львівщини Руслана Кандибора прийнято рішення змінити організацію дорожнього руху на зазначеній ділянці автодоріг”, — йдеться у повідомленні. 

Одною з основних причин утворення заторів на дорозі в Автодорі називають невідповідність категорії дороги по відношенню до інтенсивності руху транспорту.

Дорожники це, звичайно, розуміють, але поширити проїзну частину одразу по всій протяжності дороги не можливо через недостатнє фінансування.

Тим не менше, на ділянці км 550+700 – км 552+380 дороги (від с. Зубра до дворівневої розв’язки у с. Солонка) вже цього року з’виться додаткова смуга руху з правої сторони шириною 3, 75 м.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області, підрядник влаштовує кільцеву транспортну розв’язку на автомобільній дорозі Західний обхід міста Львова у с. Сокільники.

Таку ж розв’язку планують влаштувати у с. Зимна Вода на цій же дорозі.

Також для зниження рівня аварійності на перехрестях магістралей Львівщини у поточному році заплановано направити транспортні потоки по нововлаштованих з’їздах дворівневих розв’язок автомобільних доріг М-06 “Київ–Чоп” і Н-09 “Мукачеве–Рахів–Богородчани–Івано-Франківськ–Рогатин–Бібрка–Львів” у с. Пасіки Зубрицькі та М-06 “Київ–Чоп” і М-09 “Тернопіль–Львів–Рава-Руська” у м. Винники.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM