У Львові на Коперника другий день підряд вирізують дерева (ФОТО, ВІДЕО)

У Львові на вулиці Коперника вздовж підпірної стінки, де згодом мають облаштувати вело-пішохідну доріжку, почали зрізати дерева. Про це повідомляє кореспондент “Варта1”.

Вчора, впродовж дня, на місці події вже виникали локальні конфлікти і сварки з комунальниками, проте ті сьогодні знову продовжують розпочате.

“Галицька районна адміністрація 16 квітня підписала договір про облаштування вело-пішохідної зони на вулиці Коперника від вулиці Грабовського до вулиці Колесси. За проектом тут висадять 25 дерев та 1005 кущів. Проектом передбачено переоблаштування верхньої тераси по вул. Коперника на спільну зону для велосипедистів та пішоходів шириною 2,5 м. Вздовж всієї алеї влаштовується підпірна стінка. Це дає змогу розширити прохід в найвужчих місцях. У місцях підвищеної небезпеки на підпірній стінці встановлюється огорожа. Вздовж алеї розташовані кишені з вуличними меблями (кишені слугують своєрідними балконами для можливості споглядання вулиці Коперника)” — пояснює ситуацію депутат львівської міської ради, Ігор Зінкевич.

Через те, що об’єкт знаходиться у безпосередній близькості до історичного муру, який нещодавно було відреставровано, покриття виконується в існуючих відмітках. Через неможливість понизити рівень покриття входи на алею облаштовано сходинками (для пішоходів під час зимового заледеніння) та пандусами для можливості проїзду велосипедистів. Також передбачено капітальний ремонт сходів з тротуару на верхню терасу.

Для зручності велосипедистів покриття спільної зони передбачене з безшовної бетонної плитки (ФЕМ).

Візуалізація
Візуалізація

На візуалізаціях не зазначено, але вздовж алеї, перед сходами та пандусами, влаштована тактильна плитка для людей з вадами зору. Також вздовж алеї влаштовується водовідведення з території у вигляді лінійної системи лотків, які підключаються до дощоприймальних колодязів.

Передбачено влаштування 22 ліхтарів висотою 4 м та декоративного освітлення (11 шт).

Озеленення території включає висадку 25 дерев (граб, глід та клен татарський), 28 кущів висотою 1−3 м (скумпія та хеномелес), понад 500 шт низькорослих чагарників (кизильник горизонтальний, лаванда, декілька видів ялівцю та бересклету), понад 200 шт напівчагарників (два види пахизандри верхівкової).

 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM