У Львові на Личаківській встановлять довгоочікуваний павільйон на зупинці

 

Під час сьогоднішньої апаратної наради міського голови Львова, до 15 жовтня на трамвайній зупинці острівного типу на вул. Личаківській облаштують павільйон. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

«На трамвайній зупинці острівного типу на вул. Личаківській, де зупинка „вул. Богдана Котика“, ми облаштуємо павільйон. Це буде нестандартний павільйон. Його вже замовили, і до 15 жовтня він буде змонтований», — розповіла Оксана Єстеферова.

Як розповів активіст Антон Лягушкін, про цей павільйон мешканці Личаківської просили іще в кінці літа 2018 року, адже київський проектант Олександр Шуриніг поставив павільйон на зупинці “вул. Котика” не в сторону центру, а в сторону кінцевої вулиці Пасічної, де він зовсім не потрібен.

 

“Тоді вимоги личаков’ян озвучила Анастасія Карп’як, людей підтримали депутати ЛМР Igor ZinkevychIgor TelishevskyiІгор ДяковичСергій Івах та Юлія Гвоздович.
Нарешті законні прохання мешканців і депутатів виконують — встановлюють павільйон. Його мешканці чекали 2 роки…”, — повідомив він.

Найцікавіше, що буквально за кілометр є невикористовуваний павільйон зупинки на вул. Тракт Глинянський — він став не потрібний після зміни схем ОДР. Кілька відповідних телефонних дзвінків із “Львівавтодору” в Личаківську РА і цей павільйон міг бути перенесений на зупинку “Котика”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!