У Львові на одній із вулиць комунальники замість того, щоб покласти бруківку, намалювали її на бетоні

У Львові, на вул. Тракт Глинянський, комунальники оригінально залатали діру в бруківці на тротуарі. На пошкодженій ділянці замість замощення бруківкою місця, де була яма, залили бетоном, а потім нанесли малюнок, який імітує камінь.

Прохання відремонтувати ділянку як слід висловила у “Facebook” львів’янка Анна Прод, звернувшись на “Гарячу лінію Львова”.

Вона зауважила, що раніше, 23 червня, скерувала на “Гарячу лінію Львова” прохання відремонтувати давно пошкоджений тротуар. Учора, 7 липня, містянка показала результат роботи на фото.

“Прохання закрити бруківкою, а не намалювати бруківку з бетону. Були добре зроблені зупинка і тротуар. Перше фото — скрін звернення, яке виконано. Виконання на другому фото”, — написала жінка.

Читайте також:   Екологи закликають не зривати та не купувати червонокнижні первоцвіти

Адміністратори групи в коментарях під дописом зазначили, що в управлінні інженерного господарства Львівської міської ради повідомили, що під час проведення робіт плитку було демонтовано, після чого її викрали невідомі люди. Також в управлінні пообіцяли, що підрядники замостять ділянку впродовж п’яти днів.

Тим часом користувачі кепкують із побаченого у коментарях під дописом:

“Я б за такий креатив майстра похвалив, але якби ще напрямок вгадав, то можна премію давати)”;

“Творчі працівники, їм потрібно шукати кращу роботу!)”;

“А, як на мене, зробили що могли, там нема куди плитку пхати”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!