У Львові на вихідних відбудуться дві релігійні ходи

Опубліковано 22 Червня 2019 о 13:30

Цими вихідними у Львові відбудуться молитовні заходи, присвячені 30-літтю виходу Української греко-католицької церкви з підпілля. Про це пише “Форпост”.

У суботу, зокрема, відбудеться Велика вечірня та процесуальний обхід, а у неділю — Архиєрейська Літургія з відзначенням осіб, які витривали у час підпілля.

Так, в суботу, 22 червня, о 17.30 год., у храмі Святого Архистратига Михаїла (вул. Винниченка, 22) звершиться Велика вечірня з литією перед неділею всіх святих. На Вечірні запланований обхід навколо храму вулицями за маршрутом: вул. Винниченка–вул. Просвіти–вул. Короленка–вул. Лисенка. За маршрутом ходи можливе тимчасове призупинення руху.

 У неділю, 23 червня, об 11.00 год., відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія з відзначенням осіб, які витривали у час підпілля.

Окрім того, курія Львівської Архидієцезії римо-католицької церкви в Україні інформує, що у Львові у неділю, 23 червня, з 12.00 до 15.30 год., відбудеться урочиста процесія з нагоди свята Божого Тіла. У цей час за маршрутом ходи передбачене ситуативне перекриття руху транспорту, тож усіх просять з розумінням поставитись до ситуації. Службу Божу, яка розпочнеться об 11.00 год., очолить Архієпископ Митрополит Станіслав Будзік (Польща). Очікують велику кількість вірних — близько 3 тисяч осіб.

Процесійна хода вирушить від пл. Катедральної, 1 (Катедральний собор Внебовзяття Пресвятої Діви Марії) за маршрутом: пл. Катедральна–пл. Міцкевича–просп. Свободи–вул. Академіка Гнатюка–вул. Листопадового Чину–вул. Каменярів–вул. Петра Дорошенка–пл. М. Шашкевича–вул. С. Бандери, 8 (Храм святої Марії Магдалини).

Під час урочистої процесії будуть встановлені п’ять тимчасових декораційних елементів релігійного змісту (вівтарів): перший — при Катедральному соборі Внебовзяття Пресвятої Діви Марії (пл. Катедральна); другий — при фігурці Матері Божої (просп. Свободи); третій — при вході до парку ім. Івана Франка (з перехрестя вул. Листопадового Чину та вул. Університетської); четвертий — на виході з парку ім. Івана Франка на вул. Каменярів; п’ятий — при вході до Храму св. Марії Магдалини (вул. Бандери, 8).

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM