У Львові на Янівському кладовищі вшанували Героїв (фото)

Опубліковано 29 Травня 2019 о 18:25

Сьогодні, 29 травня, на Львівщині продовжились заходи з вшанування героїв на Янівському кладовищі. Про це пише прес-служба ЛОДА.

Представники влади та громадськості поклали квіти та лампадки до Меморіального комплексу поховань Січових Стрільців та виконали Державний гімн. Опісля представники духовенства провели чин панахиди.

У неділю, відзначаючи Свято Героїв, був величний похід від пам’ятника Степану Бандері до Тараса Шевченка. І справді, чи є ще такий народ, який має стільки Героїв. І перед нами, тут сьогодні, на Янівському кладовищі тисячі Героїв.

І не тільки згадуємо Миколу Міхновського, Симона Петлюру, Євгена Коновальця, але й багатьох інших – Ольгу Бесараб, Біласа та Данилишина, Головінського. Як сказав один з очільників ОУН, що найменшше терпить той народ, який бореться. І очевидно, що Бог дає випробування праведникам і всім нам, адже боротьба за волю України не припиняється і сьогодні. Також слід згадати генерал-четаря, очільника УГА Мирона Тарнавського, який спочиває також тут, він один з тих Героїв, які 100 років назад відновили українську державність і ми сьогодні продовжуємо справу тих Героїв, тих воїнів, політичних діячів, учасників визвольних змагань 1914–1923 років у боротьбі за волю України, за утвердження незалежної української державності. Вічная пам’ять Героям, Слава Україні!» — зазначив історик, доктор історичних наук Ігор Гаврилів.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM