У Львові набрали чинності нові пом’якшення карантину

У вівторок, 12 травня, комісія ТЕБ та НС дозволила працювати перукарням, салонам краси та стоматологічним кабінетам. Про це, на своїй сторінці у “Facebook”, повідомив мер міста Андрій Садовий.

“За останню добу маємо 27 нових випадків захворювання на коронавірус на Львівщині (зробили 190 тестів).
Бачимо, що динаміка не підвищується. Щойно міська комісія з надзвичайних ситуацій дозволила роботу перукарень, салонів краси, та приватних стоматологічних кабінетів.
Але, пам’ятайте, дозвіл на роботу не означає вседозволеність! Маємо зберігати здоровий глузд і не порушувати визначених протоколів”, — повідомив мер.

Напередодні, 8 травня, влада прийняла рішення відтермінувати послаблення карантинних умов прийнятих урядом. Однак, сьогодні, комісія прийняла інше рішення.

Проте, мер нагадав, що за недотримання норм порушники понесуть покарання. Він нагадав про закриття одного з закладів, на якому зафіксували порушення.

“Вчора зафіксували порушення правил на одному з літніх майданчиків в центрі міста, йде мова про «Золотий колос». Сьогодні ми заборонили працювати порушникам. І так буде з усіма, хто нехтує безпекою людей.
Щодо продажу одягу та взуття є рішення обласної комісії з надзвичайних ситуацій про заборону роботи до 15 травня. Місто прийматиме своє рішення виключно після позитивного рішення обласної комісії”, — повідомив мер.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!