У Львові нагородили найвидатніших футболістів та тренерів з нагоди 125-річчя львівського та українського футболу (фото, відео)

Опубліковано 12 Липня 2019 о 13:45

Сьогодні, 12 липня, у Львові, у приміщенні великої сесійної зали відбулось нагородження кращих тренерів та заслужених футболістів львівського та всукраїнського футболу. Про це з місця події повідомив кореспондент “Варта1”, Володимир Садовий.

З нагоди 125-річчя львівського та українського футболу відбулось нагородження почесними дипломами та подяками видатних знавців українського футболу, а також заслужених гравців та тренерів.

Окрім того виставили експозицію фотосвітлин легендарних складів команд та матчів. 

Серед удостоєних почесної відзнаки були і львівські карпатівці: Ігор Кульчицький, Володимир Безуб’як, Олександр Чижевський, Андрій Покладок, Валентин Ходукін, Віктор Ходукін, Богдан Грещак, Юрій Сусла, Ростислав Поточняк, Геннадій Лихачов, Валерій Сиров та Богдан Стронціцький.

Своїми враженнями поділився багаторічний капітан «Карпат», володар Кубка СРСР 1969-го року — Ігор Кульчицький.

«Сьогодні дуже почесна дата, адже відзначається 125-річчя українського та львівського футболу та 50-річчя, коли «Карпати» завоювали Кубок СРСР! Я радий, що нас ще пам’ятають, через 50 років від того моменту, коли ми здобули цей почесний трофей».

Детальніше на відео. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM