У Львові народилася дитина з рекордною вагою (фото)

У пологовому відділенні 3-ї міської клінічної лікарні Львова народився хлопчик з вагою 5650 г і зростом 58 см. Він виявився найбільшою дитиною, що народилась на Львівщині за останні п’ять–вісім років. Батьки хлопчика — львів’яни Надія і Андрій Приказнови — назвали сина звичайно ж Романом. Про це повідомляє “ZAXID.NET”.

«Хлопчик народився 29 листопада. Це були природні пологи. І з мамою, і з дитиною все добре. Батьки зі Львова, вони назвали хлопчика Романом. У них вже є дві донечки, тепер у сім’ї є ще й син. Учора, 3 грудня, маму з дитям виписали додому», — повідомив головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Вадим Олійник.

За словами акушер-гінеколога Наталії Куль, яка приймала пологи, львів’янка Надія Приказнова народила хлопчика природним шляхом без жодних ускладнень чи розривів. Двоє старших дітей вона народжувала також у цьому пологовому відділенні. Перша дівчинка народилася з вагою 4500 г, друга — 4000 г.

Фото: “ZAXID.NET”

Як повідомив журналістам головний акушер-гінеколог Львівщини Ігор Потапов, діти з більшою вагою у Львові уже народжувалися, але це було щонайменше п’ять років тому.

«У Львові народжувалися діти, що важили понад 6 кг, але це було раніше. Точно не скажу, але це було десь 5–8 років тому», — сказав Ігор Потапов.

Медики відзначили, що особливістю цього випадку є також те, що особливо великі немовлята народжуються, як правило, через кесарів розтин, але цього разу все пройшло природнім шляхом.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!