У Львові невідомі у захисних костюмах намагалися потрапити до помешкання самотньої пенсіонерки

Сьогодні зранку, до підопічної Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян прийшли невідомі люди в захисних костюмах та масках. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Ці особи намагались потрапити до помешкання під приводом потреби провести дезінфекцію. ЛМР інформує, що проводити прибирання власних помешкань із дезінфікуючими засобами варто, але це мають робити самі мешканці.

«Сьогодні зранку, до однієї з підопічних нашого Центру в двері подзвонили двоє невідомих в захисних костюмах і масках. Вони сказали, що мають доручення провести дезінфекцію у всіх квартирах. На щастя, наша підопічна не пішла на контакт та не відчинила двері. Наші соціальні працівники завжди розповідають підопічним, щоб не пускали до власних помешкань незнайомих осіб, а якщо стаються такі випадки — щоб негайно телефонували до соціального працівника», — розповів Віталій Брославський, директор Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

Читайте також:   Сьогодні можуть прийняти рішення про локдаун: у Зеленського проводять консультації (фото)

«На жаль, є багато охочих розжитись на біді. І насправді таке може трапитись не лише зі старшими людьми. Тому ми закликаємо усіх львів’ян бути обачними і не легковажити власною безпекою. Наголосіть на цьому своїм рідним, батькам, дітям», — наголосив Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту ЛМР.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!