У Львові обгородять Монумент слави на вул. Стрийській (відео)

 

Виконавчий комітет ЛМР затвердив зміни до рішення «Про вжиття заходів з усунення аварійності Монумента бойової слави радянських збройних сил на вул. Стрийській». Відповідно до прийнятих змін Галицька районна адміністрація здійснить обгородження Монументу з метою уникнення аварійності. Про це інформує прес-служба ЛМР.


«До раніше прийнятого рішення виконавчого комітету щодо усунення аварійності Монументу Слави вносимо технічну правку, щоб районна адміністрація могла замовити потужнішу огорожу, бо є певні конструктиви, які треба витримати при проведенні демонтажних та протиаварійних робіт. При обстеженні виявили, що деяка частина покриття, яка є, потребує більш несучих конструкцій в тому, щоб можна було проводити такі роботи», – розповів Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Нагадаємо, 23 лютого 2018 року виконавчий комітет затвердив рішення «Про вжиття заходів з усунення аварійності Монумента бойової слави радянських збройних сил на вул. Стрийській», відповідно до якого Галицька районна адміністрація визначена замовником проведення першочергових протиаварійних робіт Монументу Слави. Мова йде про стелу, заввишки 30 метрів, де було виявлено гостро аварійні елементи. Також буде проведено містобудівний аналіз і оголошено міжнародний архітектурний конкурс на облаштування простору, обмеженого вул. Стрийською, вул. Героїв Майдану, вул. Д. Вітовського та пл. І. Франка.

Доля майбутніх елементів Монументу Слави буде розглядатися на засіданнях робочої групи, створеної відповідно до розпорядження міського голови Львова № 202 від 17 травня 2017 року, відповідно до звернення Почесного громадянина міста Львова, письменника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, учасника національного та правозахисного руху, політв’язня радянських таборів Ігоря Калинця, для розгляду пропозицій і вирішення питання експонування пам’ятника Монумент Слави на вул. Стрийській.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!