У Львові облаштували найбільшу в Україні реанімацію для хворих на COVID

У вівторок, 24 листопада, у міській Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова облаштували найбільшу реанімацію в Україні. Сьогодні там є 100 реанімаційних ліжок, з яких 50 — для пацієнтів із COVID. Про це повідомили у пресслужбі львівської міської ради.

«Від початку пандемії ми збільшували кількість місць, щоб мати змогу рятувати життя львів’янам та жителям області. 50 ліжок — для хворих на коронавірус. Біля кожного ліжка — апарат ШВЛ. Укомплектувати реанімацію було принципово важливо, і нам це вдалося.

Ще 50 ліжок тут — для пацієнтів з іншими хворобами: політравми, інсульти, інфаркти, сепсис та поліорганна недостатність, а також стани після тяжких операцій. Ковід не має стояти на заваді надання і їм якісної допомоги.

Читайте також:   Зниклу безвісти 16-річну мешканку Ізмаїла знайшли повішеною

Завдяки портативним ренгтген- та УЗД-апаратам наші лікарі мають змогу оперативно виконувати всю необхідну діагностику. Поряд із реанімацією — КТ і МРТ. У лікарні обладнана сучасна лабораторія”, — зазначив керівник лікарні швидкої допомоги Олег Самчук.

Наразі, у палатах інтенсивної терапії та реанімації перебувають 78 пацієнтів. З них близько 30 — з коронавірусною хворобою. На апаратах штучної вентиляції легень наразі 13 людей.

«Щохвилини наші медпрацівники працюють над тим, щоб кожен з них зміг впоратися з недугою. Наше завдання — пройти цю пандемію з мінімальними втратами. Ми робимо для цього все, що від нас залежить, і навіть більше», — додав Олег Самчук.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!