У Львові облаштували новий сквер (фото) | Новини Львова та Західної України| VARTA1

У Львові облаштували новий сквер (фото)

Станом на сьогодні, сквер на вулиці Гашека повністю готовий, там встановлено вуличні меблі, висаджено багаторічні рослини, замінено зовнішнє освітлення та встановлено поліуретанове покриття. Загальна вартість робіт становить 4,8 млн грн. Про це інформують у Сихівській районній адміністрації, пише пресслужба ЛМР.

Нагадаємо, що роботи з облаштування громадського простору почалися ще минулого року.

«Проект громадського простору «Бульвар на Гашека» — це масштабний проект. Його виготовило ЛКП «Інститут просторового розвитку» у 2017 році, а самі роботи стартували у серпні 2018 року. На сьогодні сквер є повністю облаштований, нам вдалося:

— влаштувати покриття з фігурних елементів мощення (ФЕМ) площею 2726,8 м²; а також влаштувати поліуретанове покриття (товщиною 13 мм) — 331 м². Його ми привезли з-за кордону, зазначу, такі дитячі майданчики є в Луцьку і в інших містах України, тому ми вирішили зробити таке вперше і у Львові;

— встановити 169 водовідведних лотків; 4 пісковловлювачі; 5 дощоприймальних колодязів; 31 металеву опору освітлення.

Також ми вручну облаштували партерні, мавританські та звичайні газони площею 1827 кв. м. У сквері на сьогодні висаджено 396 дерев та кущів, встановлено 98 паркувальних стовпчиків, а також 22 лавки, 17 урн та тенісний стіл. Загальна вартість робіт становить 4 млн 830 тис 65 грн. (у 2019 було ще дофінансовано 779,08 тис грн.)

Дослухаючись до пропозицій і зауважень мешканців, ми хотіли зробити сквер максимально зручним та комфортним для них. І думаю, нам це вдалося”, — розповіла Галина Гладяк, голова Сихівської районної адміністрації.

Нагадаємо, загалом цьогоріч у Сихівському районі планують облаштувати ще два громадських простори, зокрема, на пр. Червоної Калини, 121−125 та на вул. Зубрівська — вул. Довженка, на що у бюджеті передбачено понад 4 млн. грн та понад 5 млн грн.

Загалом, у Львові планують облаштувати близько 10 громадських просторів.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM