У Львові облаштують алею в пам’ять про Героя Василя Сліпака

 

Цьогоріч минає 5 років з дня смерті українського оперного співака, волонтера, учасника Революції Гідності та бойових дій на Сході України Василя Сліпака. Відтак, у Львові планують облаштувати алею в пам’ять про відомого уродженця міста. Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

«Нам потрібно подумати, яким чином краще вшанувати його пам’ять. Він навчався в школі № 46 і щодня ходив алеєю біля Аквапарку до трамвайної зупинки. Звідти їздив на навчання до хорової школи «Дударик». Є ідея якось в оригінальний спосіб, красиво облаштувати цю алею. Можна на цю тему провести конкурс серед архітекторів і митців», — наголосив під час загальноміської апаратної наради мер Львова Андрій Садовий.

 

Відтак міський голова Львова доручив заступнику з містобудування Любомиру Зубачу разом начальницею управління екології та природних ресурсів Олександрою Сладковою, головний архітектором міста Антоном Коломєйцевим та керівницею департаменту розвитку Наталією Бундою розробити концепцію цього простору.

Нагадаємо, минулого року, до 4 річниці загибелі співака на війні, у центрі Львова відкрили стінопис із його зображенням.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!