У Львові оштрафували 12 власників пластикових вікон в історичній частині

Сьогодні, 17 квітня, відбулось засідання міської адміністративної комісії щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини.

На цьому засіданні заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко відзвітувався, що комісія оштрафувала 12 власників квартир за пластикові вікна. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Ще 12 штрафів за пластикові вікна. Провели чергове засідання адмін комісії по штрафах на пам’ятках архітектури. І ще раз нагадуємо, що в центрі Львова краще реставрувати вікна, ніж замінювати на пластик. Якщо реставруєте квартиру, місто співфінансує – Управління охорони історичного середовища та ЛКП “Археологічно-архітектурна служба м.Львова”, а якщо замінюєте автентичне на пластик – тоді комісія штрафує.” 

Нагадаємо, що це вже не перши штраф за порушення вигляду історичного середовища.  Наприкінці березня комісія вперше застосувала максимальний штраф (170 тис. грн) до власника нежитлових приміщень на площі Ринок за перепланування приміщення.

 

 

 

Posted in АКТУАЛЬНО, Львів, НОВИНИ
Çàãðóçêà...