У Львові Парк культури закриють на три дні для проведення приватного корпоративу

У зв’язку з організацією та проведенням корпоративного заходу компанії SoftServe у п’ятницю 10 вересня, у період з 21.00 8.09.2021 до 21.00 11.09.2021 доступ до частини території Парку Культури у Львові буде тимчасово обмежений для відвідувачів.

Як інформує «Варта1», про це повідомляє адміністрація Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького у “Facebook”.

Як зазначається, Центральна алея, Верхня алея і Містечко атракціонів обмежені в доступі не будуть.

“Львів’яни та гості міста, сусіди Парку Культури та всі, хто збирався провести п’ятницю та суботу тут. Ми перепрошуємо за незручності, які можуть у вас виникнути через святкування нашого Дня компанії. Проте парк не зачиняється повністю — головна алея та, зокрема, атракціони будуть доступними для вас і працюватимуть у звичному режимі. Ми дуже довго чекали можливості зібратися разом з усіма львівськими працівниками нашої компанії в одному місці, а це понад 4 000 людей. Ми, як і ви, натхненні чудовими подіями та фестивалями, які відбуваються в центральному парку нашого міста, обрали саме цю локацію. Тому дуже сподіваємося на ваше розуміння. Ми проведемо захід згідно з усіма нормами безпеки та в межах часових рамок, передбачених керівництвом парку. А також якнайшвидше приберемо сцену та всі інші елементи святкування”,зазначається у коментарі компанії “SoftServe”.

Довідково. “SoftServe”це провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. Компанія “SoftServe” була заснована у 1993 році у Львові. Компанію започаткували аспіранти Національного університету «Львівська політехніка» Ігор Мендзибровський, Юра Василик, Тарас Кицмей та Ярослав Любінець, згодом до них приєднався Тарас Вервега, вони ж і визначили першочерговий напрямок діяльності компаніїрозробку програмного забезпечення з розміщенням головного офісу у Львові. Першими, хто підтримав компанію на шляху до розвитку був Політехнічний інститут Ренсселіра (приватний університет з м. Трой, штат Нью-Йорк, США), а першим відомим клієнтом — компанія “General Electric”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!