У Львові патрульні допомогли чоловіку, який хотів вчинити самогубство

Опубліковано 27 Червня 2020 о 16:40

Сьогодні, 27 червня, близько 3 години, на вулиці Науковій, патрульні зауважили автомобіль “Volkswagen”, який постійно їздив з однієї смугу на іншу. Про це інформує Патрульна поліція Львівської області.

Поліцейські 1 батальйону Катерина Головчук та Дмитро Войтович розвернулися та наздогнали і зупинили цей транспортний засіб.

Патрульні побачили, що колеса вперті у бордюр, заднє вікно розбите.

В авто побачили чоловіка, в якого руки були в крові, а також, салон був у плямах бурого кольору.

Поліцейські надавали чоловіку домедичну допомогу, у нього виявився відкритий перелом руки.

Чоловік нічого не пам’ятав, не міг сказати свого імені. Скаржився на сильний біль голови і оніміння кінцівок. Він час від час втрачав орієнтування в просторі.

Патрульні встановили, що це 23-річний мешканець Хмельницької області.

На телефон чоловіка зателефонувала мама та повідомила, що син посварився з дружиною і сказав, що більше не хоче жити і вибачився за все. Він живе з нею у Львові, в районі вулиці Наукової. Жінка вже доїжджала до Львова з Хмельницької області.

Патрульні з медиками поїхали до лікарні, туди ж приїхала і мама чоловіка. Дорогою до рентген-кабінету жінка втратила свідомість і патрульні надали допомогу і її.

Зранку мама зателефонувала до патрульних, подякувала за допомогу та порятунок сина, а також, сказала, що медики скерували його на лікування, адже він має порушення пам’яті та дезорієнтований.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM