У Львові патрульні допомогли двом туристкам

Львівські патрульні у неділю допомогли двом іноземним громадянкам. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

У неділю зранку, екіпаж патрульної поліції 2 батальйону отримав повідомлення від мешканця Львова, який просив допомогти йому передати документи та телефон громадянці Нідерландів, які вона забула на орендованій квартирі. Так як літак через пів години мав взлітати, екіпаж оперативно прибув до терміналу аеропорта та, спільно із заявником, передали іноземці її особисті речі. Жінка не пошкодувала слів вдячності для поліцейських.

А вже увечері до патрульних звернулась громадянка Туреччини, яка повідомила, що в неї біля Оперного театру викрали гаманець з усіма документами. Вона також повідомила, що через 2 години в неї літак додому.

Патрульні вирішили допомогти жінці хоча б якось, тому вирушили у відділок поліції, для оформлення довідки про втрату документів.

Піший екіпаж, тим часом, почав шукати гаманець, який зловмисники могли викинути забравши гроші. Не минуло і 10 хвилин, як в радіоефір надійшла інформація від цього екіпажу, що вони виявили гаманець з документами громадянки Туреччини.

Заявниця підтвердила, що це її і була приємно вражена швидким та професійним діям наших поліцейських.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!