У Львові патрульні врятували цуценя

Вчора, 26 січня, близько 16 год., мешканці вулиці Раковського зателефонували на лінію “102” і повідомили, що в одному із будинків на балконі скавулить цуценя більше години. Про це інформує Патрульна поліція Львівської обалсті.

На виклик приїхали патрульні 4 батальйону Лев Хараху та Степан Фортуна. Вони переконалися, що сусіди зробили все від них залежне аби врятувати цуценя.

Інспектори побачили, що в помешканні світиться світло, однак двері ніхто не відчинив. У 43-річного мешканця цього будинку був вимкнений телефон. Вони зателефонували до його матері. Жінка дала дозвіл на порятунок собаченя і сказала, щоб його забрали. Вона пояснила дії сина, тим, що собака сходив у туалет у будинку і за це він його посадив на балкон.

Поліцейські знайшли драбину і Степан зняв цуценя, яке дуже змерзло, з балкону. Інспектори назвали його Айсом і навіть патрульний захотів його забрати жити до себе.

Інспектори встановили особу жінки, яка продала цуценя чоловікові за 100 гривень. Коли він вийшов на зв’язок, вона приїхала і повернувши йому гроші забрала цуценя.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!