У Львові переносять зупинку громадського транспорту на вул. Дорошенка

У Львові переносять зупинку громадського транспорту на вул. Дорошенка

В центрі Львова розпочались роботи з перенесення зупинки громадського транспорту на початок вул Дорошенка. 

Розібратися в ситуації намагався депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.  Про це він розповів у власному коментарі редакції.

“Отже після розмови – рух не перекриватимуть, встановлюють лише зупинку. Наразі рух для транспорту повноцінний односторонній в сторону вулиці Степана Бандери. Зміни якщо будуть то лише з узгодженням питання через слухання з громадою і активістами.

По словах мерії це маленька підготовка до малого транспортного кільця. На питання чому не проводити робити комплексно, коли все кільце робитимуть а зараз, мені відповіли: тому що не вистачає грошей.

Висновок наразі такий: рух дозволено, переносять зупинку і ініціюють обговорення по пішохідній зоні на тій вулиці”. – повідомив депутат Ігор Зінкевич, і ззначив, що факт цих слів зафіксований на відео.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що зупинку трамваїв та автобусів переносять від повороту з Банківської у пішохідну зону, а зупинку пристосують для людей з інвалідністю. Також встановлять нові дорожні знаки, перенесуть тротуарне покриття. Також у місті планується зробити пішохідною ділянку вулиці Дорошенка від пр. Свободи до повороту на вулицю Банківську, і заборонити там проїзд приватних автівок.

Роботи із перенесення зупинки триватимуть до кінця травня. Після їхнього закінчення зміни в організації дорожнього руху почнуть діяти офіційно.

Фото: ілюстративне. Автор: Твоє місто

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM