У Львові перепоховають останки, які виявили під час ремонту економічного факультету ЛНУ

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про надання дозволу Львівському національному університету імені Івана Франка щодо перепоховання на Голосківський цвинтар тлінних останків з території економічного факультету на просп. Свободи, 18». Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

«Управління охорони історичного середовища було замовником виконання робіт з гідроізоляції в пам’ятці архітектури, яка знаходиться на пр. Свободи, 18. Це корпус економічного факультету університету ім. І. Франка. Під час робіт, як всередині дворику, так і назовні, були виявлені тлінні останки, не ідентифіковані. Відповідно було складено протокол поліції і всіх відповідних служб для того, щоб згідно із законодавством провести перепоховання.

Нагадаю, що економічний факультет розміщений на території колишнього монастиря. І власне там колись відбувалися поховання”, — повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Відповідно до прийнятого рішення, виконавчий комітет вирішив надати дозвіл Львівському національному університету імені Івана Франка щодо перепоховання на Голосківський цвинтар тлінних останків, виявлених під час проведення будівельних робіт на території економічного факультету на просп. Свободи, 18.

ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» має забезпечити проведення перепоховання.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!